portrétMistFoto.html
Atelier Mist FotoMistFoto.html

    Portrét je zachycení podoby a nálady člověka, jeho osobitosti a výrazu tváře. Nejedná se o náhodný snímek, ale komponovaný výtvarný obraz člověka. Dokážu Vám, že k nádhernému portrétu není potřeba být dokonalý model či modelka. Každý člověk je krásný, jen je někdy potřeba jeho krásy objevit.

    1000 lidí je 1000 jedinečných osobností. Kladu důraz na individuální přístup, proto si na focení vyhraďte minimálně hodinu. (samotné focení může trvat třeba i jen 10 minut) Aby byla na fotkách Vaše skutečná podoba, musím Vás trochu poznat a je důležitá pohoda a uvolněnost před i za fotoaparátem.

    Společně si zkontrolujeme snímky na velké obrazovce, abychom doladili detaily. Na závěr spolu vybereme (není podmínkou) finální snímky, které projdou kompletním postprocesingem. Standardně do tří dnů budou pro Vás připraveny k vyzvednutí (uschovna, ulozto, mail, Flash disk)

    Chcete-li mít portrét v konkrétním prostředí, já i moje technika jsme mobilní, rád Vás budu portrétovat i mimo ateliér. Pojďme vytvořit skupinové portréty, reportážní portréty, dětské portréty (zde), velké firemní portrétování (výrazné množstevní slevy) a rozhodně se nebráním žádným zajímavým nápadům.


Cena je: 1.500,- Kč. Za tři snímky. Každý další  je za 300,- Kč.

Vizážistka 1.000,-Kč (dokonalý makeup + uprava vlasů).

Vyvolání fotografií ve fotolabu 4ks 10x15cm 200,-Kč (každá další 20,-Kč)


U mě poznáte, že focení může být příjemným zážitkem a že neexistuje nefotogenický člověk.